Jovanka Gąsiorowska - psycholog, psychoterapeuta
Pomaga osobom cierpiącym z powodu objawów lękowych, depresyjnych, zaburzeń psychosomatycznych i zaburzeń jedzenia, borykającym się z problemami w relacjach z ludźmi i ze światem, doświadczającym psychicznego dyskomfortu i pustki wewnętrznej. Pracuje również z osobami przeżywającymi cierpienie, związane z wydarzeniami urazowymi i kryzysami życiowymi.
Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz w oparciu o standardy interwencji kryzysowej.
Od 2000 roku pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, gdzie pomaga dorosłym i dzieciom doświadczającym różnego rodzaju kryzysów życiowych oraz wydarzeń traumatycznych. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej jak i grupowej, prowadziła grupy superwizyjne dla psychologów zatrudnionych w MOPS-ie. W latach 2008-2016 pracowała jako psychoterapeutka w PZP Maszachaba w Krakowie.
Ukończyła całościowe szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej prowadzone przez Krakowskie Centrum Psychoterapii oraz Klinikę Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak również szkolenie systemowej terapii rodzin, organizowane przez Poradnię Rodzin Oddziału Dziennego Kliniki Psychiatrii CMUJ. Odbyła również szkolenia przygotowujące do prowadzenia treningów grupowych i warsztatów rozwojowych.
Pracuje pod superwizją.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim, w Instytucie Psychologii.

tel: +48 508292285
psychoterapia kraków
psychoterapia kraków
Posiada Certyfikat z Interwencji Kryzysowej wydany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Certyfikat Psychoterapeuty wydany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne